Jak zwiększyć potencję? 3 kroki do zwiększenia potencji!

jak zwiększyć potencję. 3 kroki do zwiększenia potencji

Jak zwiększyć potencję? 3 kroki do zwiększenia potencji!

Mężczyźni od czasu do czasu mają problemy z osiągnięciem wzwodu. Fraza „Jak zwiększyć potencję” wpisywana jest w wyszukiwarkę Google kilkaset tysięcy razy każdego miesiąca!  Przyczyn tego zjawiska może być wiele, od zmęczenia organizmu, przez zbyt niski poziom testosteronu aż po stres i uczucie niepewności. Jeśli brak wzwodu stanowi jednorazowy problem, nie powinno to wzbudzać naszego niepokoju. Gorzej jednak, gdy tego typu problem zaczyna powtarzać się cyklicznie – wówczas należy podjąć zdecydowane działania!

Impotencja w każdym przypadku daje o sobie znać takimi samymi objawami, a dobra sprawność seksualna ma ogromny wpływa na ogólne samopoczucie mężczyzny. Warto zatem dbać o swoje zdrowie już teraz, by zawczasu zapobiegać problemom z męskością. Najczęściej problemy z erekcją pojawiają się całkowicie znienacka, więc powodują spore zaskoczenie. Jak im przeciwdziałać? Jak zwiększyć potencję? Zapoznaj się z naszymi poradami i już dziś zacznij działać!

1. Dieta i jej wpływ na potencję

jak zwiększyć potencję. dieta na potencję

Walkę z problemami w sypialni warto zacząć…od kuchni! Nasz codzienny jadłospis wywiera ogromny wpływ na naszą sprawność seksualną oraz ogólne samopoczucie, dlatego już dziś warto zadbać o odpowiednie i zrównoważone odżywianie. Jak powinna wyglądać dieta na potencję? Jakich produktów powinieneś unikać, a jakich wprost przeciwnie? Wszystkie te kwestie wyjaśniamy w poniższym artykule:

Dieta na potencję. Wpływ diety na sprawność seksualną

Po zapoznaniu z artykułem wprowadź zalecane zmiany w swoim codziennym jadłospisie. Gwarantujemy, że już po tygodniu odczujesz poprawę swojego samopoczucia a twoja sprawność seksualna naturalnie się zwiększy. Jak naturalnie zwiększyć potencję? Zacznij od kuchni!

2. Aktywność fizyczna

jak zwiększyć potencję. potencja a aktywność fizyczna

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać do tego, że aktywność fizyczna ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, stan zdrowia i codzienne samopoczucie. Podobnie pozytywny wpływ wywiera również na męską potencję! Szczególnie skutecznym stymulatorem potencji jest trening siłowy. Dlatego jeśli zadajesz sobie pytanie „Jak zwiększyć potencję?” koniecznie powinieneś już dziś włączyć trening ogólnorozwojowy do swojego planu dnia!

Pozytywny wpływ ćwiczeń siłowych został naukowo dowiedziony już dawno temu. Trening siłowy nie tylko wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, poprawia wytrzymałość organizmu i zwiększa witalność i ilość energii, ale także pomaga zwalczyć stres, będący naturalnym wrogiem męskiej potencji. Oprócz tego, ćwiczenia siłowe pobudzają organizm do produkcji większej ilości testosteronu, który jest bezpośrednio odpowiedzialny za potencję. Szczególnie polecane są ćwiczenia złożone, takie jak:

 • przysiady
 • martwy ciąg
 • podciąganie na drążku
 • pompki na poręczach,
 • wyciskanie sztangi na ławeczce

Wydaje nam się, że po powyższym tekście żadnego z Panów nie trzeba dłużej zachęcać do rozpoczęcia treningu! 🙂 Specjalnie dla naszych czytelników podajemy dwa gotowe plany treningowe! Są to treningi ogólnorozwojowe, polegające na ćwiczeniu wszystkich  partii mięśniowych w jednej sesji treningowej. Zamieszczamy je w dwóch wersjach. Pierwszą przygotowaliśmy dla bywalców siłowni, druga wersja przystosowana jest do treningu z obciążeniem własnego ciała w domu.

Plan treningowy w wersji ze sprzętem

Nogi: przysiady ze sztangą na barkach – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń

Plecy: podciąganie się na drążku w szerokim nachwycie – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń

Biceps: uginanie przedramion ze sztangielkami – 4 serie po 10 – 15 powtórzeń

Klatka piersiowa: wyciskanie sztangi na ławce poziomej – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń/wyciskanie sztangielek na ławce skośnej – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń

Barki: wyciskanie sztangi zza pleców – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń

Triceps: prostowanie przedramion w opadzie tułowia – 3 serie po 12 – 15 powtórzeń

Brzuch: „scyzoryki” – 3 serie po 15 powtórzeń

jak zwiększyć potencję. suplement na potencję Vigrax

Plan treningowy z obciążeniem własnego ciała i ekspanderem

Nogi: przysiady z wyskokiem 3 serie po 20 powtórzeń

Plecy: Unoszenie tułowia z leżenia przodem 3 serie po 20 powtórzeń

Biceps: Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc

Klatka piersiowa: pompki z nogami na podwyższeniu 3 serie z maksymalną ilością powtórzeń

Barki: Rozciąganie ekspandera nad głową 3 serie po 20 powtórzeń

Triceps: Pompki z rękami trzymanymi wąsko (łokcie prowadzimy przy tułowiu) 3 serie po 20 powtórzeń

brzuch: scyzoryki 3 serie z maksymalną ilością powtórzeń

Jak zwiększyć potencję? Już dziś zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną, Twój organizm i Twoja partnerka szybko Ci za to podziękują!

3. Suplementacja 

Jak zwiększyć potencję Suplement na potencje Vigrax

Kolejny krok do odpowiedzi na pytanie „Jak zwiększyć potencję”.  Wspieranie swojego organizmu od wewnątrz to konieczność w walce z każdą przypadłością, w walce z osłabioną potencją również należy celnie i skutecznie działać od środka! Jak pomóc swojemu organizmowi? Wybierz starannie wyselekcjonowane, skuteczne i w stu procentach bezpieczne suplementy na potencję!

Na rynku dostępna jest naprawdę ogromna ilość suplementów na potencję. Jak w tym gąszczu odnaleźć ten jeden skuteczny? Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze środka na potencję? Poniżej przestawiamy kryteria doboru odpowiedniego specyfiku. Na ich podstawie stworzyliśmy RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ, przy tworzeniu którego kierowaliśmy się poradami ekspertów i opiniami naszych czytelników. Koniecznie zapoznaj się z nim i skorzystaj z doświadczeń zadowolonych mężczyzn!

Na co powinieneś zwrócić uwagę, wybierając suplement na potencję?

 1. Skład suplementu. Powinien być jak najbardziej naturalny i nie zawierać szkodliwych dla zdrowia substancji
 2. Możliwe skutki uboczne. Reakcje alergiczne, wysypka, ból głowy, niestrawność, zaburzenia widzenia, nudności, wymioty, kołatanie serca…To tylko niektóre z możliwych efektów niepożądanych z ulotek popularnych środków na potencję! Warto sięgnąć po środki, które efektów niepożądanych nie wywołują.
 3. Pewne pochodzenie preparatu. Tylko kupując suplement bezpośrednio u producenta masz pewność że dostajesz to co zamawiasz!
 4. Opinie ekspertów. Nie każdy produkt zbiera pozytywne oceny i rekomendacje od ekspertów, warto więc wybrać tak, który takowe posiada!
 5. Opinie zadowolonych użytkowników. Pozytywne opinie klientów zadowolonych z preparatu dają Ci pewność, że wybierasz sprawdzony i skuteczny środek na potencję.
 6. Stosunek jakości do ceny.

Jeśli zapoznałeś się już z naszym Rankingiem środków na potencję, z całą pewnością wiesz już że zwycięzcą we wszystkich powyższych kategoriach został suplement na potencję VIGRAX! Na jakiej podstawie wybraliśmy go jako najskuteczniejszy środek na potencję?

 • Po konsultacji z ekspertami uznaliśmy że jego innowacyjny skład gwarantuje najskuteczniejsze i jednocześnie bezpieczne użytkowanie preparatu
 • Dostaliśmy blisko 6 tysięcy maili oz pozytywnymi opiniami d naszych czytelników, co jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem! Nasi czytelnicy nie tylko zwracali uwagę na skutecznie działanie już po pierwszym zażyciu, ale i na wygodne użycie, brak skutków ubocznych i rewelacyjną cenę w odniesieniu do jakości.
 • Stosunek jakość/cena najlepszy z preparatów dostępnych na rynku! Dzienny koszy leczenia wynosi tylko 1,15zł, a efekty są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku przereklamowanych środków!
 • Transparentna  i budząca zaufanie strona producenta, nie tylko udzielająca wszystkich niezbędnych informacji i gwarantująca bezpieczny zakup preparatu, ale także mająca GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY w przypadku gdy produkt nie spełni naszych oczekiwań. Żaden inny środek tego nie oferuje!

 

UWAGA! Tylko oryginalny produkt jest skuteczny!
Upewnij się, że kupujesz produkt bezpośrednio na stronie producenta! Tylko wtedy masz pewność, że zamawiasz oryginalny i skuteczny produkt!
Aby uzyskać 50% zniżki przy zakupie, skorzystaj ze specjalnie przygotowanej promocji klikając w poniższy baner:
odnośnik do strony producenta
Promocja jest ograniczona ilościowo!

>>Dowiedz się również:

Jak pozbyć się trądziku?

Jak rzucić palenie w 3 krokach?<<