Zioła wpływające na erekcję. Zioła na potencję

zioła mające wpływ na potencję. zioła na erekcję

Zaburzenia erekcji i problemy z potencją to na tyle wstydliwe dla mężczyzn problemy, że często zamiast konsultacji z seksuologiem wybierają domowe sposoby, zasłyszane przypadkiem lub znalezione w internecie. Czy można na nich polegać? Czy zioła wpływają na potencję? Czy przyjmując wybrane gatunki ziół można w naturalny sposób wzmocnić swoją erekcję? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania! Dziś zajmiemy się tematyką ziół wpływających na potencję i wzmacniających erekcję. Zapraszamy do lektury!

Jako że artykuł dotyczy ziół, nie będziemy się skupiać na diecie i uzupełnianiu mikro i makroelementów. Zagadnieniu temu poświecimy osobny artykuł, z którego dowiesz się między innymi których produktów unikać, a o które powinieneś wzbogacić swoją dietę, aby cieszyć się silniejszą erekcją. Dostępny jest on pod linkiem Dieta na potencję. Wpływ diety na sprawność seksualną. Warto również pamiętać, że najistotniejszym aspektem kuracji ziołami jest ich regularne przyjmowanie oraz odpowiednie ich przygotowanie! W tym przypadku nie ma jakichś uniwersalnych proporcji czy sposobów parzenia, natomiast warto pamiętać o parzeniu w odpowiedniej temperaturze i wcześniejszej konsultacji w lekarzem w przypadku, gdy przyjmujemy leki!

Przechodząc do sedna, poniżej zamieszczamy listę ziół, w przypadku których można zaobserwować pozytywny wpływ na potencję i siłę erekcji.

Zioła na potencję

Lubczyk (Levisticum officinale)

zioła wpływające na potencję. lubczyk i jego wpływ na potencję

Roślina znana chyba wszystkim, pomimo swej popularności w kuchni stanowi również bardzo niedoceniany suplement diety! Regularne przyjmowanie ma zdecydowany wpływ na potencję.

Pestki z dyni (Cururbitae peponis)

zioła wpływające na potencję. pestki dyni i ich wpływ na potencję

Ich regularne spożywanie znakomicie podwyższa poziom testosteronu, a tym samym wpływa na potencję i siłę erekcji.

Korzeń Maca (Lepidium meyenii)

Dostępny jest w tabletkach. W kategorii ziół na potencję gra pierwsze skrzypce. Zawiera sterole, aminokwasy, witaminy i minerały. Ma właściwości adaptogenne, wzmacnia organizm, oddziałuje pozytywnie na układ rozrodczy oraz gospodarkę hormonalną, poprawia sprawność seksualną, wzmaga witalność i pożądanie u mężczyzn. Prawdziwa petarda wśród ziół i as z rękawa w walce o silniejszą erekcję i poprawę potencji!

Nasiona guarany (Paullinia cupana)

zioła wpływające na potencję. guarana i jej wpływ na potencję

Z  uwagi na wysoką zawartość kofeiny znosi zmęczenie psychofizyczne, wzmaga doznania seksualne, a także jakość i czas trwania wzwodu. Warto mieć pod ręką!

jak zwiększyć potencję. suplement na potencję Vigrax

Korzeń żeń-szenia (Panax ginseng)

zioła wpływające na potencję. żeń szeń i jego wpływ na potencję

Nie bez przyczyny żeńszeń jest też po prostu nazywany „ziołem na potencję”. Zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną organizmu, wzmagają popęd seksualny u mężczyzn, zdecydowanie wzmacniają erekcję i  łóżkowe możliwości mężczyzny. Ma także właściwości przeciwstresowe, a jak powszechnie wiadomo, stres to wróg numer jeden silnej i zdrowej erekcji. Żeń-szeń wpływa na czynność wszystkich organów wewnętrznych, w tym gruczołów wydzielających hormony.

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris)

zioła wpływające na potencję. buzdyganek naziemny i jego wpływ na potencję

Ze względu na zawartość protodioscyny, pochodnej testosteronu, przypisuje się mu właściwości naturalnego afrodyzjaku. Wzmaga potencję i pożądanie oraz intensyfikujące doznania seksualne. W pewnym stopniu wpływa na podniesienie poziomu testosteronu we krwi. Zdecydowanie wzmacnia erekcję.

Liść milorzębu dwuklapowego (Ginko bilobae folium)

Nieco egzotyczny składnik, rzadziej spotykany w sklepach zielarskich, warto go szukać natomiast w składzie suplementów, bo wykazuje działanie wzmacniające potencję i siłę erekcji.

Muira puama (Ptychopealii lignum)

Ciekawe zioło na potencję, które działające na libido zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jego sproszkowana kora stanowi naturalny i dość silny afrodyzjak, dlatego warto zawsze mieć paczuszkę pod poduszką w sypialni!

Owoc palmy sabal (Serenoa repens)

zioła wpływające na potencję. palma sabal i jej wpływ na potencję

Zawiera naturalne fitosterole. Ze względu na swe wzmacniające działanie często wchodzi w skład preparatów złożonych wzmacniających potencję i siłę erekcji. Upatruje się w nim pozytywny wpływ na sprawność seksualną oraz równowagę hormonalną organizmu.

Wszystkie podane przez nas wyżej zioła wykazują pozytywny wpływ na potencję i siłę erekcji, za którym stoją nie tylko badania i publikacje naukowe, ale także opinie milionów mężczyzn którzy dzięki regularnemu ich stosowaniu zauważyli znaczną poprawę siły erekcji. Dlatego warto już dziś zacząć korzystać w naturalnej siły ukrytej w ziołach! Zioła znaleźć można w stacjonarnych i internetowych sklepach zielarskich, a także na allegro. Jeśli codzienne parzenie ziół wydaje Ci się kłopotliwe czy absorbujące zbyt dużo czasu, warto sięgnąć po suplementy diety, zawierające w swym składzie wyciągi z ziół, a także kompleks mikroelementów i witamin, które już po pierwszym zastosowaniu zwiększą siłę Twojej erekcji. Przykłady takich środków znajdziesz w artykule Jak wyleczyć problemy z erekcją? Skuteczne środki na potencję.

Jeśli chcesz w naturalny sposób zwiększyć swoją potencję, już teraz zapoznaj się z naszym poradnikiem 3 kroki do zwiększenia potencji!, po wprowadzeniu porad w życie efekty zauważysz nawet już po tygodniu!

OFICJALNY RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ

Poznaj również domowe sposoby na trądzik.